Zamówienia złożone do 17 grudnia - 100% gwarancji dostawy przed Świętami

Folia matująca na okno – nowoczesne dekoracje pod wymiar szyby w Twoim mieszkaniu

Folia matująca na okno

Folia matująca na okno pod wymiar szyby

Folia matująca na okno z oryginalnymi akcentami przedstawiającymi afrykańskie postacie może uzupełnić tło pomieszczenia, którego właściciele preferują charakter etniczny, zaś zarysy drapaczy chmur na naklejkach z panoramami miast albo abstrakcyjne kwadraty zdadzą egzamin w oszczędnych, lub nawet industrialnych lokalach. Interesującym motywem są folie matujące na szyby z wizerunkami damskich postaci, albo z tekstami. Tutaj znajdziesz folie matujące na szyby: https://naklejkinaszyby.pl/kategoria-produktu/folie-matujace-na-szyby/

Rynek dekoracji mieszkań jest bardzo obszerny i różnorodny. Teraz jesteśmy w stanie znaleźć wszystko co potrzebujemy. Dekoracje na ściany, na stoły, do każdego mieszkania. My się jednak skupimy na ozdobach na okna – firanki samoprzylepne. Jest to nader nowoczesna dekoracja, można nią zastąpić firanki i zasłonki. Po naklejeniu firanki samoprzylepnej, szyba robi wrażenie jak po piaskowaniu szkła.

Nalepki nie są w 100% kryjące, to znaczy że przepuszczają światło, a dodatkowo z zewnątrz nie będzie widać co się dzieje w pomieszczeniu. Ponadto we wnętrzu nie zabraknie światła dziennego, ponieważ nalepka je przepuszcza. Zjawiskowe udekorowanie okna dmuchawcami – jest to bardzo szlachetny i elegancki motyw. Folie matujące na okno z dmuchawcami to nie jedyny wzór jaki można znaleźć w naszym sklepie.
Znajdziecie u nas folie matujące na okno z Afrykankami, makami i perspektywą miasteczka. Polecamy:

  • Folia matująca na okno do salonu
  • Folia matująca na okno do sypialni
  • Folia matująca na okno do pokoju

Zobacz folia matująca na okno w sklepie internetowym

Folia matująca na okno – najmodniejsze wzory

Folie matujące na szyby mają możność imitować piaskowane szkło, albo jednocześnie do złudzenia przypominać witraże, imponujące kolorystyką i rozmaitością motywów. Ten typ dekorowania sprawdzi się nie tylko na oknach, ale też na wszelkich innych szklanych strukturach, takich jak meble, drzwi czy kabiny prysznicowe.

Folia matująca na okno zastąpi firankę i zapewni dyskrecję w domu lub biurze. Folia matująca na okno to rewelacyjna alternatywa dla klasycznych firanek. Zapewniają dyskrecję, a również tworzą intrygującą formę dekoracji lokalu. Folie matujące na szyby nie zbierają kurzu jak wiszące na karniszu tkaniny, są doskonałym rozwiązaniem dla ludzi uczulonych na roztocza. Niewątpliwym atutem samoprzylepnych „firanek” dla każdej gospodyni jest równocześnie to, że nie trzeba ich prać, a wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Oprócz funkcji praktycznych, folie matujące na szyby pełnią poza tym role zdobnicze. Bogactwo ozdób i stylistyki folii matujących na szyby pozwala do każdego mieszkania dobrać właściwą nalepkę, dzięki czemu pokoje zyskują na elegancji i są w stanie nabrać interesującego wyglądu. Trzeba bowiem podkreślić, że tego rodzaju folia matująca na okno to rozwiązanie dekoratorskie, które zda egzamin nie tylko w pokojach urządzonych stylowo. Folie matujące na okno z subtelnymi motywami kwiatowymi, stonowanymi pnączami, wiankami albo łodygami kwiatów będą wspaniale wyglądać we wnętrzach, w których dominuje tradycyjny styl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *