DEKORACJE religijne

Dekoracje religijne to specjalna kolekcja prac stworzonych z myślą o zdobieniu pomieszczeń sakralnych, albo prywatnych wnętrz osób, dla których wiara ma wyjątkowe znaczenie. Stylowe naklejki imitujące witraże lub reprodukcje obrazów religijnych wydrukowane na płótnie, podkreślą duchowy charakter danej przestrzeni, zaś różnorodność motywów na tego typu dekoracjach sprawi, że do każdego stylu wnętrzarskiego można dobrać odpowiedni ornament

Samoprzylepne witraże imitujące tradycyjne barwne szkła, tak charakterystyczne dla sakralnej sztuki zdobniczej, jak również wydrukowane na płótnie obrazy, przedstawiają kopie dzieł, których oryginały znajdują się w różnych kościołach europejskich. Współczesna  technologia pozwala na wierne odwzorowanie wzoru oryginalnego dzieła i nadrukowaniu go nawet w ogromnych formatach. Dzięki temu otrzymujemy piękne dekoracje z motywami charakterystycznymi dla sztuki sakralnej: wyobrażeniami Boga, Jezusa, Matki Boskiej i aniołów, wizerunkami świętych i błogosławionych i epizodami ze Starego i Nowego Testamentu.

nasze realizacje

witraże samoprzylepne do kościoła

to może ci się przydać

W naszej ofercie religijnych dekoracji nie można pominąć plakatów z sakralnymi napisami i cytatami z Biblii. Zobacz również folie, które zmieniają kolor szyby. Najlepsze do ozdoby okien, które mają dużo małych szybek.