DEKORACJE DO FIRMY

Gabinet do pracy albo pokój w biurze to miejsca, w których powinniśmy zapewnić sobie atmosferę sprzyjającą wyciszeniu się i skupieniu. Dlatego też dobrze w nich postawić na uniwersalne, spokojne dekoracje utrzymane w stonowanej kolorystyce, tak, aby nie odrywały naszej uwagi od wykonywanej pracy.

Subtelne wzornictwo samoprzylepnych oklein na szyby to wręcz idealne dekoracje do uzupełnienia aranżacji firmy. W oficjalnych pomieszczeniach idealnie sprawdzą się okleiny na okna, na których stworzono efekt piaskowanego szkła, jak również folie z efektem lustra weneckiego. To bardzo praktyczne dekoracje, które oprócz walorów estetycznych, zapewniają również dyskrecję we wnętrzu biura. Bardziej spektakularnymi ozdobami są naklejki imitujące klasyczne witraże. To nowoczesna odsłona tradycyjnej sztuki witrażowej, pozwalająca stworzyć na wszelkich przeszklonych powierzchniach nietuzinkowy ornament. Dzięki temu pomieszczenie biurowe nabierze wyjątkowości, a praca w tak pięknie udekorowanym wnętrzu stanie się przyjemniejsza.

to może ci się przydać

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz dodatkowo folie, które zmieniają kolor szyby. To nowoczesne rozwiązanie na okna, które mają wiele mniejszych szybek. Folie dostępne w najmodniejszych kolorach. Ochronne laminaty przydadzą się jeśli w swojej firmie masz biurka ze szklanym blatem. Naklejając laminat chronisz szybę przed nadmiernymi zarysowaniami.