Dekorowanie szyb i okien w domu

Każdy z nas chciałby mieszkać w przytulnych i stylowych wnętrzach, które odzwierciedlałyby nasz charakter, pasje i upodobania. Współcześnie jest możliwość, aby nadać indywidualny sznyt naszemu ognisku domowemu, dzięki naklejkom na szyby. To niezwykle proste w aplikacji elementy dekoratorskie, które pomogą nam w okamgnieniu przemienić wnętrze monotonne w pomieszczenie z charakterem. Nawet najmniejsze lub niezbyt atrakcyjne pod względem architektonicznym wnętrze zyska dzięki temu pazur i nietuzinkowy wygląd.

Wśród bogactwa rodzajów dekoracji i dostępnych wzorów, każdy znajdzie takie naklejki, które podkreślą zalety wybranego pomieszczenia w domu. Samoprzylepne firanki na okna, naklejane obrusy na szklane blaty stołów i barwne witraże charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i różnorodnością proponowanych ornamentów. Motywy roślinne, zwierzęce, krajobrazy lub abstrakcyjne wzory sprawdzą się zarówno w domowym salonie, sypialni lub gabinecie, jak również w kuchni lub łazience.

Potrzebujesz naklejki na szybę? Napisz do nas!

tel.: 881 31 71 81

Infolinia czynna w godz 9.00-15.00
wtorek - czwartek

Email bok@naklejkinaszyby.pl

Dekorowanie szyb okiennych

Firanki samoprzylepne

Naklejka z efektem piaskowanego szkła. Efektowna odmiana Twojego wnętrza widoczna z ulicy. Natrętni sąsiedzi nie będą więcej podglądać Cię w mieszkaniu. 

Naklejki są wykonane z mlecznej folii matującej szybę. Po naklejeniu dekoracji na szybę traci ona swoją przejrzystość, co zapewnia pełną intymność w pomieszczeniu. 

Samoprzylepne firanki sprawdzają się jako dekoracja szyby okiennej w łazience oraz kuchni

Witraże samoprzylepne

Witraż jest drukowany na wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Przeznaczony do upiększenia szyb, okien i przeszkleń w drzwiach. Dekoracja imituje witraże szklane.

Ozdoba przepuszcza światło. Nadaje się do upiększania przeszklonych elementów we wnętrzu. 

Dekoracja imituje szklany witraż, co sprawia że wnętrze nabiera efektu klasycznej elegancji.

Najnowsze samoprzylepne witraże w sklepie

Ozdoby i laminaty na szklane blaty i stoły

Obrusy samoprzylepne

Samoprzylepny obrus z efektem piaskowanego szkła. Naklejka idealna do dekoracji szklanego blatu. Cechuje się dużą odpornością na zadrapania i ciepło. Folia zabezpiecza przed śladami palców, kurzem i zarysowaniami oraz codziennymi śladami użytkowania szklanego blatu.

Zobacz modne wzory dostępne w naszym sklepie internetowym. Wybierz idealny obrus samoprzylepny pasujący do wystroju Twojego wnętrza. 

Najnowsze samoprzylepne obrusy w sklepie

Ochronne laminaty

W celu zabezpieczenia szklanego blatu przed nadmiernymi zarysowaniami i zabrudzeniami wybierz ochronny laminat. Wybierając przezroczystą folię ochronną na szklane stoły masz pewność że blat nie uszkodzi się przy codziennym użytkowaniu. 

Ochronny laminat wykonany z przezroczystej folii nie nadaje efektu dekoracyjnego co sprawia że świetnie sprawdza się przy stołach z barwionego szkła.

Ochronny laminat szczególnie polecamy przy stołach z czarnym, szklanym blatem. 

Okleiny na szklane panele w kucni

Naklejki na i pod szklany panel w kuchni

W naszym sklepie są dostępne dwa rodzaje oklein do upiększania kuchennych paneli szklanych.

Do uzyskania efektu wzoru zatopionego w szkle wybierz naklejki pod szybę. Kiedy chcesz zasłonić, ukryć szklany panel wybierz opcję na szybę. 

Każdy dostępny wzór w sklepie jest dostępny w obu opcjach. U nas zamówisz okleinę w dowolnym rozmiarze. Na zamówienie możemy też zmienić kolor wybranego motywu. 

Najnowsze naklejki na szklane panele w sklepie

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę, nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem