naklejki na okno

Naklejki na okna – samoprzylepne firanki

Śledzisz uważnie wszelkie nowinki ze świata techniki i designu? W takim razie, jeśli idziesz zgodnie z najnowszymi trendami mody i wnętrzarstwa koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Naklejki na okna to najnowszy trend w dekorowaniu okien oraz wszelkich innych dekoracji szklanych. Staranne wykonanie oraz intrygujące motywy, których nikt się nie powstydzi. Jeśli lubisz swoją prywatność, której w dzisiejszych czasach i tak jest już wystarczająco mało, to ta propozycja zdecydowanie jest dla Ciebie. Dzięki naklejce imitującej efekt mrożonego szkła, nikt nie będzie miał dostępu do widoków z wewnątrz.

Proponujemy wyjątkową dekorację na okna i powierzchnie szklane – samoprzylepne firanki.

Dekoracyjne naklejki do montowania na okna oraz inne powierzchnie szklane rozjaśnią Twoje wnętrze oraz udekorują szklane elementy.  Jeśli nie lubisz tradycyjnych ozdób w postaci firanek, wystarczy, że raz się je przyklei. Uniknie się dzięki temu kurzu – co szczególnie jest ważne dla osób z alergią. Dzięki samoprzylepnym firankom Twoje wnętrze nie będzie nudne. Dokładność wykonania oraz dopieszczenie elementów graficznych przez naszych projektantów – to gwarancja idealnego wystroju wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę, nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem