Fotomgła – półprzezroczysta fototapeta na szybę

folia na kabinę prysznicową

Dla osób, które decydują się na dekorowanie swojego wnętrza, chociażby w stylu nowoczesnym, podsuwamy pomysł odnośnie najnowszych rozwiązań w sztuce dekoratorskiej. Szkło wynalezione wiele lat temu nadal jest jednym z najszlachetniejszych materiałów na świecie. Samo w sobie jest bardzo eleganckie, lecz warto dodać mu trochę nowoczesnego dizajnu.

Ozdobną mgiełkę możemy przygotować z dowolnego wzoru z naszej galerii. Do wyboru są znane malarskie reprodukcje, np. „Pocałunek” Gustav’a Klimt’a lub popularna czerwona uliczka. Dostępna jest również opcja wyprodukowania fotomgły z własnego zdjęcia. Wszystko zależy od wyobraźni.

Jeśli w naszym mieszkaniu posiadamy duże powierzchnie szklane lub pleksi, warto do dekoracji użyć fotomgły. Folia dekoracyjna fotomgła jest to naklejka samoprzylepna do ozdoby przezroczystych powierzchni. Dekoracja przepuszcza światło, przez co zostają zachowane właściwości szkła. Wydruk natomiast jest pozbawiony koloru białego. Jeśli wybrany przez nas wzór będzie posiadał białe elementy, wydruk pozostanie przezroczysty. Dzięki temu nie blokujemy dostępu światła do pomieszczenia, przez co fotomgła nie zapewnia pełnej dyskrecji.

Półprzezroczyste folie z nowoczesnymi nadrukami to oryginalna dekoracja na Twoje szyby. Jeśli nie znalazłeś motywu, który Ci odpowiada napisz do nas chętnie pomożemy dobrać wzór. Więcej motywów możesz znaleźć tutaj w sklepie.