Tanie witraże na szyby

okleina jak witraż

Szyby bywają sporym problemem w każdym domu lub firmie. Pomimo wyjątkowych walorów praktycznych i estetycznych szkła, a przede wszystkim wysokiej odporności na wodę i środki chemiczne, w niektórych sytuacjach przejrzysta szyba stwarza dyskomfort i ogranicz intymność. Przykładem jest wspólna łazienka, z której korzysta kilka osób i umieszczona w niej przeźroczysta kabina prysznicowa. Szyby nie zawsze też sprawdzają się w drzwiach, pozwalając zaglądać do wnętrza osobom z zewnątrz, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniu ich w pomieszczeniach biurowych, kantorkach sklepów, gabinetach, a także w domach prywatnych.

Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach mogą być tanie witraże na szyby, które nie tylko ochronią wnętrze przed wścibskimi spojrzeniami, ale też stworzą fantastyczną dekorację i zabezpieczą samą szybę przed stłuczeniem. W kolekcji na stronie https://naklejkinaszyby.pl/kategoria-produktu/witraze/naklejki-witraz/ zaprezentowano nie tylko ciekawe wzory dekoracji, ale można też podejrzeć najbardziej interesujące sposoby ich wykorzystania, zarówno w łazienkach, jak i na szybach okiennych, drzwiowych, przepierzeniach oraz w wielu innych tego typu miejscach. Witraże urozmaica wnętrze i zaakcentują wytworny styl retro lub egzotyczny.

Tanie witraże na szyby to doskonały sposób na rozwiązanie problemu dyskrecji bez potrzeby wykonywania gruntownego remontu. Kolorowe, samoprzylepne folie można łatwo umieścić na szklanej powierzchni, a jeśli się znudzą – równie łatwo można je usunąć bez pozostawiania śladów na szkle. W zaprezentowanej kolekcji znalazła się duża ilość wzorów o rozmaitej tematyce i charakterze, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do stylu wnętrza. Kolorowe mozaiki to również piękny akcent orientalny, który swoimi barwami i bogactwem detali urozmaici nawet najprościej urządzone wnętrze. To idealny wybór do białej łazienki lub do kobiecej sypialni.

Witraże są również świetnymi dekoracjami do tworzenia unikalnego klimatu w pomieszczeniu. Jeśli dekorację wykorzysta się w sypialni można nie tylko zrezygnować z zasłon i firanek, ale również przepuszczane przez witraż światło będzie miało ciekawe zabarwienie i zapewni nastrój sprzyjający wypoczynkowi. W kawiarniach, restauracjach i innych lokalach publicznych tanie witraże na szyby pomogą w stworzeniu wrażenia intymności zarówno w całym lokalu, jak i w ewentualnych boksach. Warto też wspomnieć, że witraż chroni szybę przed stłuczeniem i utrzymuje ją w całości, gdy przez przypadek pęknie, tym samym zapewniając bezpieczeństwo domownikom lub gościom.

Poczytaj więcej o dekoracji:

Tapety w szkle - czyli dekoracyjne szkło drukowane między szafki w kuchni
Jak sprawić, aby przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym a szafkami stała się ozdobą kuchni? Ten obszar...
Naklejki na lustra
Wielki efekt dzięki drobnej naklejce na lustro to propozycja dla tych, którzy poszukują odmiany dla ...
Dekoracja szkła witrażem
Witraże znane są od stuleci, jako niezwykłe w swoim kunszcie dzieła mistrzów, którzy potrafili precy...
Folia szroniona
Szkło coraz częściej odgrywa ważną rolę w wystroju każdego domu. Nawet tam, gdzie nie przewiduje się...
Naklejki na szklane drzwi - ciekawe formy ozdoby każdych drzwi
Szkło w wystroju wnętrz pełni coraz istotniejszą rolę z uwagi na jego estetykę i praktyczność, a z d...
Folia na okno lustro weneckie
Folie lustrzane mają bardzo dużo zalet. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli prowadzimy jakąś firmę us...
Sticker na szybę łączący funkcje estetyczne z praktycznymi, to również znakomita alternatywa dla kla...
Sticker na szybę modne i praktyczne dekoracje na szyby Sticker na szybę dla miłośników oryginalnych...
Folia okienna matowa zapewni nietuzinkowy charakter Twoim oknom
Folia okienna matowa idealna do pomieszczenia w nowoczesnym stylu Nietuzinkowy charakter oknom zape...