Naklejki na szybę od wewnątrz

naklejka pod szkło brzozy

Dekorowanie szklanych paneli to moda, jaka pojawiła się w ostatnich latach wraz z samymi panelami. Kuchnia, łazienka, a nawet ścianki działowe w pomieszczeniach sypialnych, pokojach wspólnych czy salonach nie są już dziś niczym nietypowym. Szkło samo w sobie jest ciekawym elementem wystroju, ale bywa również niepraktyczne w sensie estetycznym, bowiem każdy odcisk palca, każda kropla wody pozostawia na nim ślad. Z drugiej strony szklany panel w kuchni bywa niezwykle odporny na wszelkie kuchenne zabrudzenia i można go bez problemu umyć wodą z detergentem.

Ponieważ szklane panele sprawdzają się w pomieszczeniach kuchennych, gdzie bywają szczególnie narażone na ubrudzenie, aby zminimalizować niezbyt estetyczny efekt a zarazem wprowadzić ciekawy element dekoracyjny z powodzeniem można wykorzystać naklejki pod szyby. Ich specyfiką jest pokrywanie klejem strony drukowanej, dzięki czemu są przyklejane pod panelem mocowanym do powierzchni ściany. W efekcie drukowany wzór jest doskonale widoczny, a z drugiej przed zniszczeniem chroni go szyba. Połączenie dekoracyjności naklejki z trwałością i odpornością szyby to idealne rozwiązanie do kuchennego designu.

Ważnym elementem w takim zestawieniu bywa oczywiście motyw na naklejce. Drukowana na wymiar panelu, najczęściej przeznaczona do umieszczenia w konkretnej przestrzeni powinna prezentować taki wzór, który można ze sobą dowolnie łączyć w długą wstęgę bez zaznaczania śladów połączeń. Jeśli wzór jest niewielki, jak talerzyk z potrawą czy bukiet kwiatów można go łączyć w formie kwadratów w dłuższą wstęgę. Kompozycje rytmiczne sprawdzają się w takich sytuacjach najlepiej, ale w ofercie sklepu można także znaleźć pojedyncze motywy asymetryczne, jak ukwiecona gałązka.

Na https://naklejkinaszyby.pl/kategoria-produktu/fototapety-pod-szyby/ zaprezentowano wiele propozycji naklejek pod szyby począwszy od motywów roślinnych, przez typowo kuchenne propozycje kawowe po rozwiązania całkiem nietypowe, jak kompozycja z obrazów w ramach czy piłek biedronek. Każdy z tych motywów ma swoją własną wymowę, ale w kontekście kuchni bardziej liczy się ogólna kolorystyka wzoru, która stanowi uzupełnienie designu. Naklejki pod szkło można też wykorzystywać w innych pomieszczeniach, jeśli montuje się w nich w celach praktycznych lub dekoracyjnych szklane panele.

Poczytaj więcej o dekoracji:

Naklejki na okna - samoprzylepne firanki
Śledzisz uważnie wszelkie nowinki ze świata techniki i designu? W takim razie, jeśli idziesz zgodnie...
Naklejki na stoły
Nowoczesne mieszkania nieco różnią się od tych, jakie budowano w drugiej połowie ubiegłego wieku, a ...
Tapety samoprzylepne
Dekorowanie wnętrz to obyczaj praktykowany od stuleci, a każde wcześniejsze pokolenie aż do zamierzc...
Folia ochronna na blaty stołu
Stoliki ze szklanym blatem robiły furorę przez wiele lat, kiedy popularna stała się moda na futuryst...
Naklejki pod prysznic na stare kafelki
Łazienka nie jest być może najważniejszym pomieszczeniem w domu, jednak przebywanie w niej często wi...
Folia mleczna na szyby
Duże okna wystawowe w sklepach czy restauracjach bywają zachętą dla klientów i możliwością wyekspono...
Naklejki na szyby na zamówienie z powodzeniem zastąpią klasyczne firanki
Naklejki na szyby na zamówienie to oryginalna dekoracja na szklane powierzchnie Naklejki na szyby n...
Folia okienna matowa zapewni nietuzinkowy charakter Twoim oknom
Folia okienna matowa idealna do pomieszczenia w nowoczesnym stylu Nietuzinkowy charakter oknom zape...