Folie do dekorowania szyb i okien

Folia na okna to arcyciekawe rozwiązanie dekoratorskie dla wszystkich, którzy lubią nietuzinkowe wnętrza. Sprawdzi się zarówno jako zastępstwo klasycznych firanek, jak również jako oryginalna dekoracja każdej szklanej powierzchni, jakąkolwiek zechcemy nimi ozdobić. Folia samoprzylepna na szyby będzie stylowo wyglądała na kabinie prysznicowej, drzwiach wewnętrznych, albo na szklanych powierzchniach mebli. Na blatach kuchennych lub stołach doskonale sprawdzą się ochronne laminaty, zabezpieczające szybę przed zarysowaniem i brudem. Tego typu folie samoprzylepne na szyby są odporne na działanie wysokich temperatur. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych folii na okna są naklejki zmieniające kolor szyby. Sprawiają, że na szklanej powierzchni powstaje piękny efekt barwnego szkła, podobny do tego, jaki uzyskujemy dzięki witrażom. Wśród samoprzylepnych folii na szyby znajdziemy niezwykle praktyczne dekoracje, które sprawdzą się zarówno w naszej prywatnej przestrzeni, jak również w biurze albo lokalu usługowym, na przykład w kawiarni, barze lub salonie urody.

Potrzebujesz naklejki na szybę? Napisz do nas!

tel.: 502 36 44 70

Infolinia czynna w godz 8.00-16.00 w dni robocze.

Email bok@naklejkinaszyby.pl

Rodzaje folii do dekorowania szyb

Folie matujące

Po naklejeniu szyba nie jest już przezroczysta. Efekt matowej szyby doskonale sprawdza się w łazience na kabinie prysznicowej, na szybie w salonie na parterze oraz drzwiach tarasowych.

Folie witrażowe

Mocno kolorowe dekoracje na szyby i okna. Przede wszystkim polecamy do upiększania przeszkleń we wnętrzach o klasycznym stylu. 

Folie ochronne

Folia zabezpieczająca szybę przed nadmiernym rysowaniem i zabrudzeniami. Najlepiej sprawdza się na szklanych blatach. Naklejka odporna jest na wysoką temperaturę i zarysowania.
Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę, nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem