Folie samoprzylepne na szyby

Folia na okna to arcyciekawe rozwiązanie dekoratorskie dla wszystkich, którzy lubią nietuzinkowe wnętrza. Sprawdzi się zarówno jako zastępstwo klasycznych firanek, jak również jako oryginalna dekoracja każdej szklanej powierzchni, jakąkolwiek zechcemy nimi ozdobić. Folia samoprzylepna na szyby będzie stylowo wyglądała na kabinie prysznicowej, drzwiach wewnętrznych, albo na szklanych powierzchniach mebli. Na blatach kuchennych lub stołach doskonale sprawdzą się ochronne laminaty, zabezpieczające szybę przed zarysowaniem i brudem. Tego typu folie samoprzylepne na szyby są odporne na działanie wysokich temperatur.

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych folii na okna są naklejki zmieniające kolor szyby. Sprawiają, że na szklanej powierzchni powstaje piękny efekt barwnego szkła, podobny do tego, jaki uzyskujemy dzięki witrażom.

Wśród samoprzylepnych folii na szyby znajdziemy niezwykle praktyczne dekoracje, które sprawdzą się zarówno w naszej prywatnej przestrzeni, jak również w biurze albo lokalu usługowym, na przykład w kawiarni, barze lub salonie urody.

to może ci się przydać

Samoprzylepne folie na szyby to szybki sposób na ochronę i dekorację przeszkleń w Twoim domu. Folia antysłoneczna z efektem lustra weneckiego, to praktyczna ozdoba szyb w twoim domu.