Folie matujące szyby

Naklejki na szyby to nowoczesna i ciekawa alternatywa dla klasycznych firanek lub zasłon. Odpowiednio dopasowana do ogólnej aranżacji wnętrza folia matująca doda pomieszczeniu stylu i elegancji, a jednocześnie zapewni w nim najwyższy poziom dyskrecji. Ten rodzaj dekoracji pozwala uzyskać na oknie efekt zmatowionej szyby. Po zaaplikowaniu na szklaną powierzchnię, folia matująca nabiera mlecznego odcienia, więc skutecznie zasłoni wszystko, co dzieje się w danym pomieszczeniu.

         Okno to nie jedyne miejsce, na którym proponowane naklejki znajdą zastosowanie. Kabiny prysznicowe, szklane fronty mebli albo powierzchnie drzwi również nabiorą nietuzinkowego charakteru, jeśli udekorujemy je folią szronioną. Dzięki tego typu naklejkom uzyskamy na wybranej powierzchni niezwykle spektakularny efekt imitujący taflę lodu. Ponieważ niektóre folie mają w sobie maleńkie drobinki, po naklejeniu na szybę powstaje wrażenie piaskowanego szkła – eleganckiego, a jednocześnie prostego dekoru, który doda elegancji każdemu zdobionemu wnętrzu.

Chcesz mieć matowe szyby? Sprawdź

Folie matujące na szyby

Folia matująca szybę w drzwiach

55 

Folie matujące na szyby

Folia matująca szybę okienną

55 
55 

to może ci się przydać

Folia matująca szyby ma wiele zastosowań. Możesz nią również zabezpieczyć szklany blat. Po naklejeniu folii szyba stanie się matowa przez co bardziej elegancka, dodatkowo będzie ciężko ją zarysować i uszkodzić. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się też jako zmatowienie szyby w balustradzie balkonowej, dzięki temu twój taras będzie jeszcze lepiej wyglądał z zewnątrz.