Shopping Cart
Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%
folie matujące na szyby

Folia matująca na szyby zastąpi firankę i zapewni dyskrecję we wnętrzu domu lub biura

Folia matująca na szyby to modna i praktyczna dekoracja

Folia matująca na szyby zastąpi firankę i zapewni dyskrecję w domu lub biurze. Folia matująca na szyby to znakomita alternatywa dla klasycznych firanek. Zapewniają dyskrecję, a jednocześnie stanowią ciekawą formę dekoracji pomieszczenia. Ponieważ folie matujące na szyby nie zbierają kurzu jak wiszące na karniszu tkaniny, są idealnym rozwiązaniem dla osób uczulonych na roztocza. Niewątpliwym atutem samoprzylepnych „firanek” dla każdej gospodyni jest także to, że nie trzeba ich prać, a wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Oprócz funkcji praktycznych, folie matujące na szyby pełnią również role dekoracyjne. Bogactwo wzorów i stylistyki folii matujących na szyby pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią naklejkę, dzięki czemu wnętrza utrzymane w każdym stylu mogą zyskać interesujący wygląd. Trzeba bowiem podkreślić, że tego folia matująca na szyby to rozwiązanie dekoratorskie, które sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie. Folie matujące na szyby z subtelnymi motywami roślinnymi w postaci delikatnych pnączy, wianków albo prostych kwiatowych łodyg będą doskonale wyglądać we wnętrzach, w których dominuje tradycyjny styl. Polecamy :

  • folię matującą na szyby z roślinnym motywem
  • folię matującą na szybę z panoramą miasta
  • folię matującą na szybę z ornamentem

Zobacz folie matujące na szybę na stronie naszego sklepu  

Folia matująca na szyby uzupełni wystrój w każdym pomieszczeniu

Folia matująca na szyby z oryginalnymi wzorami przedstawiającymi afrykańskie postacie mogą uzupełnić wystrój pomieszczenia, którego właściciele lubią styl etniczny, zaś zarysy drapaczy chmur na naklejkach z panoramami miast albo abstrakcyjne kwadraty sprawdzą się w minimalistycznych, lub nawet industrialnych wnętrzach. Interesującym motywem są folie matujące na szyby z wizerunkami kobiecych postaci, albo z napisami.

Folie matujące na szyby mogą imitować piaskowane szkło, albo też do złudzenia przypominać witraże, olśniewające kolorystyką i rozmaitością wzorów. Ten typ dekoracji sprawdzi się nie tylko na oknach, ale też na wszelkich innych szklanych powierzchniach, takich jak meble, drzwi czy kabiny prysznicowe.

Szeroki wybór folii matujących na szyby znajdziemy na stronie internetowej https://naklejkinaszyby.pl/kategoria-produktu/naklejki- na-szklo- i-szyby/naklejki- na-okna/. Dostępne tam wzory można zamówić w rozmaitych rozmiarach, w zależności od gabarytów wnętrza. Na powyższej stronie znajdziemy również dokładną instrukcję zamontowania folii matującej na szybie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę, nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

© 2006-2023 –  17 lat na rynku dekoracji