Shopping Cart
Odwilż cenowa dekoracji już ruszyła! 20% rabatu z kodem: PROMO20
podaj w koszyku kod: PROMO20
-20%
Ciekawe wzory na okna

Ciekawe wzory na okna to dekoracje dzięki, którym okna zyskają nietuzinkowego charakteru

Ciekawe wzory na okna zastąpią klasyczne firanki

Ciekawe wzory na okna i wszelkie szklane powierzchnie, takie jak meble, drzwi czy kabiny prysznicowe zyskają nietuzinkowego charakteru jeśli ozdobimy je wzorzystymi naklejkami. Ciekawe wzory na okna samoprzylepne folie to również znakomita alternatywa dla klasycznych firanek. Zapewniają dyskrecję, a jednocześnie stanowią ciekawą formę dekoracji pomieszczenia. Ponieważ nie zbierają kurzu jak wiszące na karniszu tkaniny, są idealnym rozwiązaniem dla osób uczulonych na roztocza. Niewątpliwym atutem ciekawych wzorów na okna” dla każdej gospodyni jest także to, że nie trzeba ich prać, a wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Wzorzyste samoprzylepne ciekawe dekoracje na okna pełnią również role dekoracyjne. Bogactwo wzorów i stylistyki pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią naklejkę, dzięki czemu wnętrza utrzymane w każdym stylu mogą zyskać interesujący wygląd. Trzeba bowiem podkreślić, że ciekawe wzory na okna sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie. Polecamy :

  • ciekawe wzory na okna panorama miasta
  • ciekawe wzory na okna ornamenty
  • ciekawe wzory na okna witraże

Zobacz ciekawe wzory na okna na stronie naszego sklepu  

Ciekawe wzory na okna to niepowtarzalna dekoracja

Folie z subtelnymi motywami roślinnymi w postaci delikatnych pnączy, wianków albo prostych kwiatowych łodyg będą doskonale wyglądać we wnętrzach, w których dominuje tradycyjny styl.

Ciekawe dekoracje na okna z oryginalnymi wzorami przedstawiającymi afrykańskie postacie mogą uzupełnić wystrój pomieszczenia. Którego właściciele lubią styl etniczny, zaś zarysy drapaczy chmur na naklejkach z panoramami miast albo abstrakcyjne kwadraty sprawdzą się w minimalistycznych, lub nawet industrialnych wnętrzach. Interesującym motywem są ciekawe dekoracje na okna z wizerunkami kobiecych postaci, albo z napisami. Ciekawe wzory na okna mogą imitować piaskowane szkło, albo też do złudzenia przypominać witraże, olśniewające kolorystyką i rozmaitością wzorów. Na stronie internetowej https://naklejkinaszyby.pl/kategoria-produktu/znajdziemy dokładną instrukcję zamontowania folii na szybach. Dostępne za pośrednictwem powyższej strony wzory można zamówić w rozmaitych rozmiarach, w zależności od gabarytów wnętrza.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę, nasycenie koloru

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Każdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem

© 2006-2023 –  17 lat na rynku dekoracji