Zamówienia złożone do 17 grudnia - 100% gwarancji dostawy przed Świętami

Naklejki na szybę do kuchni

Okleina pod szybę czerwona abstrakcja

230 

Naklejki na szyby abstrakcje

Naklejka pod szybę wielokropek

230 

Naklejki na szybę do kuchni

Okleina pod szkło tunel świetlny

230 

Naklejki na szybę do sypialni

Okleina pod szybę labirynt

230 

Naklejki na szybę do sypialni

Naklejka pod szkło abstrakcyjny tunel

230 

Naklejki na szybę do kuchni

Folia pod szkło kulkowy tunel

230 

Naklejki na szybę do pokoju

Folia pod szkło ornamentyczne kwiaty

230 

Naklejki na szybę do kuchni

Folia pod szkło z płomieniem

13 

Naklejki na szyby abstrakcje

Naklejka na szybę z tunelem

215 

Nie powinno się także zawężać miejsc, które chcemy dekorować. Naklejki na szyby abstrakcje tak naprawdę mogą być wykorzystywane wszędzie. Możemy dekorować nimi drzwi do kuchni, łazienki lub wyjściowe. Inne miejsce to szybki w meblach. Dzięki takim naklejkom zabezpieczamy szyby, a przy okazji także zasłaniamy to, co znajduje się po drugiej stronie. W pokojach nastolatków zmienią wystrój nadając mu designerskiego wygląd. W łazience wprowadzi klimat relaksującego SPA, w którym można wypoczywać godzinami.

Naklejki na szyby abstrakcje – nowoczesne wzory

Naklejki na szyby abstrakcjeOklejanie szyb abstrakcjami nie jest nową techniką dekoracyjną, bowiem okleiny dostępne były w sklepach już w latach 80-tych ubiegłego wieku. Folie wtedy najczęściej przypominały naturalne materiały, a więc kamienie, deski, cegły czy marmur. Z czasem wprowadzano także nieco odbiegające od rzeczywistości wzornictwo. Były to: kolor niebieski, zielony, czerwony, fantazyjne mazaje, fraktale, plamy barwne powtarzane w otwartej kompozycji. Takie fantazyjne dekoracje stanowiły ciekawe urozmaicenie pokoików dziecięcych. W niewielkich mieszkaniach blokowisk główny pokój i zarazem sypialnia rodziców pozostawała w neutralnej kolorystyce. Trudno przecież byłoby wkomponować czerwono-białą szafę w zestaw mebli koloru palisandru.

Osoby o rozwiniętej wyobraźni mogą odtworzyć w swoim umyśle obraz drzwi wyjściowych udekorowanych naklejką z abstrakcją. Spoglądając z pewnej odległości odnosi się wrażenie, że drzwi nie ma. Natomiast droga za progiem prowadzi wprost w słoneczną i świeżą zieleń brzeziny. Kreowanie takich fantazji jest praktycznie ograniczone jedynie dostępnością motywów. Chociaż przy założeniu, że naklejka z abstrakcją na szybę z powodzeniem powstanie z dowolnego zdjęcia, również ilość motywów bywa nieskończona. Dodatkowym atutem jest fakt, że współczesne trendy pozwalają naprawdę na bardzo wiele. Szafa w sypialni udekorowana motywacyjnym maksymą czy bukietem czerwonych róż nikogo nie zbulwersuje, ale raczej zadziwi i skłoni do tworzenia własnych kompozycji.