Zamówienia złożone do 17 grudnia - 100% gwarancji dostawy przed Świętami

Naklejki na szybę w drzwiach

Naklejka jak witraż z drzewem

75 

Naklejki na szybę w drzwiach

Imitacja witrażu kwiaty i prostokąty

75 

Naklejki na szybę w drzwiach

Firanki samoprzylepne na okna kropki

12 

Naklejki na szybę w drzwiach

naklejka jak witraż

75 

Naklejki na szybę w drzwiach

witraż samoprzylepny na drzwi

75 

Naklejki na szybę w drzwiach

naklejka witrażowa półokrągła

75 

Naklejki na szybę w drzwiach

folia witrażowa na drzwi

75 

Naklejki na szybę w drzwiach

naklejka na lustro japońskie litery

45 

Naklejki na szybę w drzwiachWitrażowe naklejki na szybę w drzwiach mogą być dopasowane do szyb prostokątnych lub wąskich. Naklejka to kolorowy nadruk na przejrzystej folii. Warstwa farby jest również transparentna i wciąż zapewnia przepuszczalność światła, na dodatek kolorowego, a więc bardziej nastrojowego. Umieszczane na drzwiach takie dekoracje są stylowe i efektowne, a przy okazji ograniczają też możliwość zaglądania do wnętrza osób niepożądanych.

Drzwi wewnętrzne to element wyposażenia każdego domu, mają one bardzo znaczący wpływ na wystrój. Podczas wybierania ich na etapie urządzania wnętrz przykłada się wiele uwagi do stylu czy kolorystyki takich produktów. Chociaż nie jest to już standardem, to w pokojach i kuchniach wciąż wykorzystuje się skrzydła drzwiowe z dużymi szybami. Natomiast w domach jednorodzinnych również zewnętrzne drzwi są z niewielkim okienkiem. Szyba być może nie zwiększa poziomu bezpieczeństwa, ale jest bardzo dekoracyjna i co najważniejsze – przepuszcza do wnętrza dzienne światło. Z drugiej strony szklane wstawki niekiedy bywają sporym problemem.

Naklejki na szybę w drzwiach – dekoracje na szklane drzwi

Osoby ze starszego pokolenia doskonale pamiętają socjalistyczne standardy budowania. W  pomieszczeniach drzwi wewnętrzne były montowane z dużymi szybami. Nie wiadomo, czy celem była oszczędność materiału czy pozorna dekoracyjność. Jednak doświadczenie pokazało, że szyby nie tylko ograniczają intymność wnętrza, ale też są podatne na stłuczenia. W przeszłości zaklejano takie szyby plakatami lub wieszano ozdobne firanki, dziś do dyspozycji pozostają naklejki na szybę w drzwiach. Nie tylko zwiększają one komfort mieszkania, ale są też niezwykle dekoracyjne.