Zamówienia złożone do 17 grudnia - 100% gwarancji dostawy przed Świętami

Naklejki na szybę do salonu

fotoszyba Pocałunek Klimta

150 

Fotomgły - przeźroczyste fototapety na szyby

fototapeta na okno zielone bambusy

150 

Naklejki na szybę do salonu

fototapety na okna Hiszpania

150 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta na okno z zielonym bambusem

100 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta na szybę zebra

150 

Naklejki na szklany stół

fototapety na okno czerwona uliczka

100 

Naklejki na szyby drzewa

fototapeta na szybę czerwony las

150 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta na szkle zielona trawa

100 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta samoprzylepna na okno uliczka

150 

Fotomgły - przeźroczyste fototapety na szyby

fototapety na okna czerwona uliczka

150 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta na szybę owoce

150 

Naklejki na szklany stół

fototapeta na okna tramwaj w Barcelonie

150 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta na szkle kawa

100 

Naklejki na szybę do salonu

fototapeta samoprzylepna na okna kiwi

100 

Półprzeźroczyste folie z nowoczesnymi nadrukami. To co jest białe na wydruku nie ma koloru i przepuszcza światło – imituje witraż. Nadruk wygląda jak dekoracyjna mgiełka. Ozdobi drzwi prysznica, szklane przepierzenia oraz okna. Nie zapewnia pełnej dyskrecji. Nadruk jest prześwitujący ale dzięki temu prawie nie blokuje światła. Bardzo dobrze prezentuje się nawet na strukturalnych szybach. Nie odkleja się i zdobi latami. W kategoriiFototapety na szyby fototapety na szyby znajdziesz nowoczesne witraże drukowane.

Dekorowanie szyb to jedna z nowoczesnych metod tworzenia ciekawych elementów aranżacji wnętrza. Wykorzystujemy każdą dostępną powierzchnię do wprowadzania akcentów kolorystycznych i wzorniczych. W kontekście szyb takie działanie pełni podwójną rolę. Z jednej strony wpływa na wystrój całego wnętrza, a z drugiej sprawia, że same sprzęty stają się bardziej designerskie. W dekorowaniu szyb najlepiej sprawdzają się samoprzylepne fototapety na szyby, które można łatwo nakleić na drzwiach, ale także łatwo je usunąć.

W kolekcji dekoracji na szyby można znaleźć zarówno wiele wzorów stonowanych i w miarę neutralnych, jak i liczne propozycje o nietypowej tematyce. Ciekawe rozwiązania to na przykład wizerunki zwierząt, kostki do gry lub widok Mostu Brooklyńskiego. Każdy z tych motywów może być umieszczony na szybie szafy, komody, czy kuchennych szafek. Dzięki takim ozdobom mebel przyjmuje fantazyjny i intrygujący wygląd.

Fototapety na szyby – witraże samoprzylepne z nowoczesnymi wzorami

Fototapety na szybyOzdoby na szyby powinny być dopasowywane nie tylko do wnętrza, ale też do samego sprzętu. Przykładowo wysoka i smukła wieża Eiffla czy londyńska budka telefoniczna to idealna ozdoba do wysokich, wąskich mebli. Leśne krajobrazy potrzebują przestrzeni, więc najlepszym tłem dla nich będzie szafa wnękowa lub tradycyjny mebel trzydrzwiowy. Do mniejszych sprzętów, jak szafki kuchenne najlepiej prezentują się w towarzystwie dekoracji z małymi elementami graficznymi.

Dekorowanie szyb to nie tylko sposób na zmianę wystroju wnętrza lub jego urozmaicenie. Jest to również ciekawa i prosta metoda pozwalająca na urozmaicenie lub odnowienie starych szyb. Przy odrobinie poświęconego czasu i cierpliwości wysłużona szafa może z powrotem pojawić się w domu, z ciekawym motywem np. pepitki. Duże powierzchnie szaf pozwalają też na wykorzystanie dekoracji optycznie powiększających wnętrze. Umieszczona na drzwiach panorama z jeziorem lub długi korytarz dodadzą pokojowi sporo przestrzeni.