Tapety w szkle – czyli dekoracyjne szkło drukowane między szafki w kuchni

Tapety w szkle – czyli dekoracyjne szkło drukowane między szafki w kuchni

Jak sprawić, aby przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym a szafkami stała się ozdobą kuchni? Ten obszar kiedyś wypełniany był kafelkami, dziś – dzięki możliwościom druku cyfrowego – forma i styl oklein do kuchni ograniczona jest tylko naszą pomysłowością. Co najważniejsze, zdjęcie wypełniające pas ściany pod szafkami kuchennymi optycznie powiększa pomieszczenie!

 

Najlepszy i najtrwalszy pomysł na dekorację kuchni to tapeta pod szkło – czyli tak naprawdę wzór drukowany na szkle od jego spodniej strony. Tafla szkła spełnia w tym momencie nie tylko rolę dekoracyjną (idealnie gładka, błyszcząca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko), ale także ochronną – dokładnie tak samo, jak fartuch kuchenny.

 

Jeśli natomiast chcemy ozdobić szklane powierzchnie, które już znajdują się w kuchni, sięgnijmy po specjalne naklejki z klejem od strony nadruku. W przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi a blatem lepiej sprawdzi się jednak gotowe, zadrukowane szkło. Oszczędzimy dzięki niemu na czasie i zyskamy pewność, że format szkła i nadruku jest idealnie dopasowany do podanych przez nas wymiarów.