Naklejki do kuchni – nie tylko na szkło

Naklejki do kuchni – nie tylko na szkło

Obecnie kuchnia to bardzo eksponowane miejsce w domu. Minęły czasy gdy za zamkniętymi drzwiami wstydliwie chowały się siermiężne meble i stosy naczyń. Obecnie kuchnia wkroczyła na salony i potrzebuje specjalnego ubrania aby na tych salonach błyszczeć.  

Naklejki nasze są laminowane – oznacza to, ze składają się z dwóch warstw – kolorowego nadruku i specjalnej folii ochronnej -zabezpieczającej przed uszkodzeniami i promieniowaniem słonecznym.

naklejka z laminatem

laminowana naklejka – 2 warstwy foli zgrzanej ze sobą w specjalnej maszynie.

Nasze propozycje są unikatowe ale bardzo modne. Naklejki, które mamy w naszej ofercie nadają się nie tylko na szkło i szyby. Można z powodzeniem dekorować nimi fronty szafek lub ściany w kuchni. Oto kilka przykładów zastosowania naklejek na szkło. Każdy wzór kupicie u nas. Dekorować możecie szklane tafle do spodu - należy użyć wtedy naklejki  z klejem od strony nadruku.

Jeżeli chcesz naklejać bezpośrednio na szkło lub na inną gładką powierzchnie ( front szafek, blat stołu a nawet siedzisko krzesła) wykorzystaj do tego fototapety laminowane samoprzylepne na szkło, foto-mgły na przeźroczystym podkładzie ( doskonałe na białe kafelki)  lub naklejki z efektem szronienia.

naklejka na szafki kuchenne papryka
motyw papryki – naklejka na szafki kuchenne i kafelki – tzw fototapeta samoprzylepna doskonała także na szkło