pomoc w dekoracji?

Infolinia: 50-23-64-470 e-mail: bok@naklejkinaszyby.pl

Pn - Pt 9:00 – 17:00, Sob 9:00 – 13:00

naklejka na szybe w kuchni

Naklejki do kuchni – nie tylko na szkło

Obecnie kuchnia to bardzo eksponowane miejsce w domu. Minęły czasy gdy za zamkniętymi drzwiami wstydliwie chowały się siermiężne meble i stosy naczyń. Kuchnia wkroczyła na salony i potrzebuje specjalnego ubrania aby na tych salonach błyszczeć.

Naklejki nasze są laminowane – oznacza to, ze składają się z dwóch warstw – kolorowego nadruku i specjalnej folii ochronnej – zabezpieczającej przed uszkodzeniami i promieniowaniem słonecznym.

naklejka z laminatem - Naklejki do kuchni

laminowana naklejka – 2 warstwy foli zgrzanej ze sobą w specjalnej maszynie.

Nasze propozycje są unikatowe ale bardzo modne. Naklejki, które mamy w naszej ofercie nadają się nie tylko na szkło i szyby.

Można z powodzeniem dekorować nimi fronty szafek lub ściany w kuchni. Oto kilka przykładów zastosowania naklejek na szkło.

Każdy wzór kupicie u nas.

Naklejki do kuchni

 Dekorować możecie szklane tafle do spodu – należy użyć wtedy naklejki  z klejem od strony nadruku – kliknij zobacz wzory.

Jeżeli chcesz naklejać bezpośrednio na szkło lub na inną gładką powierzchnie ( front szafek, blat stołu a nawet siedzisko krzesła)

wykorzystaj do tego fototapety laminowane samoprzylepne na szkło, foto-mgły na przeźroczystym podkładzie ( doskonałe na białe kafelki)  lub naklejki z efektem szronienia.

naklejka na szafki kuchenne papryka

motyw papryki – naklejka na szafki kuchenne i kafelki – tzw fototapeta samoprzylepna doskonała także na szkło