pomoc w dekoracji?

Infolinia: 50-23-64-470 e-mail: bok@naklejkinaszyby.pl

Pn - Pt 9:00 – 17:00, Sob 9:00 – 13:00

naklejka lustro weneckie

naklejki lustrzane

Prywatność w dzisiejszych czasach to sprawa bardzo umowna. Niektórzy szukają jej w każdym aspekcie życia, podczas gdy drudzy kompletnie nie przykładają do tego wagi. Jeśli należysz do pierwszej grupy osób – to dobrze trafiłeś!

Głównym celem naklejki z efektem lustra weneckiego jest uzyskanie widoczności tylko z jednej strony. Przy zachowaniu odpowiednich warunków oświetlenia, osoba będąca na zewnątrz zobaczy swoje odbicie, nie zobaczywszy co się dzieje w środku.

 Folia jak lustro z efektem przeciwsłonecznym – światło jest odbijane od szyby dzięki czemu w pomieszczeniu jest chłodniej, co zmniejsza koszty klimatyzacji. Folia lustrzana jest odporna na zadrapania i zarysowania. Po aplikacji naklejki można myć okna przy użyciu lekkich detergentów.

Aby w łatwy sposób zapewnić sobie odrobinę prywatności, zobacz nasze propozycje folii lustrzanej.

folia jak lustro

Folia lustrzana – Ty widzisz co dzieje się na zewnątrz, a przechodnie widzą tylko swoje odbicie

Naklejki lustra weneckie są przystosowane do samodzielnego montażu. Dopasujemy rozmiar do wymiarów Twojego okna. Produkt szczególnie polecamy do maskowania dużych tafli szkła oraz przeszkleń.

Folia dająca efekt lustra weneckiego to zapewnienie sobie i swoim najbliższym dyskrecji w środku Twojego wnętrza.

Zastosowanie naklejki do dekoracji szyb lub okien w postaci folii lustrzanej to pewny i szybki sposób na odcięcie się od oczu świata zewnętrznego.

folie lustrzane

Naklejka z efektem lustra weneckiego dla ochrony Twojej prywatności